23 Lutego 2017 Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Baner Top Rampa
Reklama kolumna lewa 03 Mikołajkowe pożyczki
Reklama kolumna lewa 05 Latarenka
Reklama kolumna lewa 06 Poradnia

Nasi partnerzy

Szczególnie polecane

Polecamy

Kolejny obiekt w rękach Krzysztofa Gajdy

Pączkowanie z lowicz24 i „Pączkiem w maśle” - KONKURS

Pierwsza Dama poprowadziła nietypową lekcję dla uczniów SP2

altPelikan odnosi kolejne zwycięstwo. Na 15 meczy mamy 8 zwycięstw. Dziś "Ptaki" pokonały Stal Rzeszów. Był to ostatni mecz Pelikana "u siebie" w tej rundzie rozgrywek.

 

 

Przed pierwszym gwizdkiem meczu Jolanta Papuga - prezes K.S. Pelikan Łowicz z rąk delegata PZPN otrzymała pamiątkową statuetkę w ramach podziękowania za całokształt działalności na rzecz poprawy bezpieczeństwa na obiektach piłkarskich. 
 
Osłabiona łowicka drużyna (Maciej Wyszogrodzki i Robert Łakomy pauzują za kartki) rozpoczęła mecz niewyraźnie. To goście w tej części spotkania przeważali na boisku. Sytuacja diametralnie odwróciła się w drugiej połowie. Piłkarze Pelikana już minutę po powrocie na murawę zdobyli bramkę. Podanie Kamila Jackiewicza wykorzystał Karol Kopeć, który strzałem z wysokości 11 metrów nie dał szans rzeszowskiemu bramkarzowi. 
 
Mecz po tej bramce zyskał wigoru. Stal atakowała, Pelikan skupił się na grze z kontry. I jednym i drugim do końcowego gwizdka nie udało się znaleźć recepty na gola. Pelikan zdobywa kolejne trzy punkty. 
 
Do końca rundy pozostały łowiczanom dwa mecze wyłącznie wyjazdowe. 17 listopada z Olimpią Elbląg i zaległe spotkanie z Wisłą Puławy 21 listopada. Liczymy na kolejne punkty!
 

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.
2. Komentarze są jedynie subiektywnymi opiniami internautów.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Materiał sponsorowany

  1. Tydzień
  2. Miesiąc
  3. Rok

Nekrologi