27 Marca 2017 Imieniny: Lidia, Ernest, Jan
Kolumna lewa 08 W domu i ogrodznie
Kolumna lewa 03 Mikołajkowe pożyczki
Kolumna lewa 04 Latarenka
Kolumna lewa 05 Poradnia

Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

Polecamy

Polecamy

Loading…

"SpoKREWnieni służbą" w Łowiczu

Pelikan uległ Widzewowi, tłumy łowiczan na stadionie w Łodzi

Srebrny jubileusz diecezji łowickiej

15-brodka-nn.jpgZbigniew Bródka złotym medalistą igrzysk olimpijskich w Soczi! 

 

 

 



Zbigniew Bródka został złotym medalistą igrzysk olimpijskich w Soczi! Polak okazał się najlepszy w biegu panczenistów na 1500 metrów, uzyskując czas 1.45,006. Zbigniew Bródka pokonał Holendra Koen Verweij, który przegrał z Polakiem zaledwie o 0,003 s. Trzeci był Kanadyjczyk Denny Morrison.

 

DEKORACJA MEDALOWA ZAPLANOWA JEST NA JUTRO (16.02) NA GODZINĘ 18:10.



My bieg Zbyszka Bródki oglądaliśmy z jego kolegami z PSP. Emocje w świetlicy straży były bardzo gorące. Zobaczcie sami!

 

{youtube}N_23_OJmxbI{/youtube}

 

 

 

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.
2. Komentarze są jedynie subiektywnymi opiniami internautów.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+2 #17 orfeusz 2014-02-17 08:31
Panie Zbyszku wielki szacun !!!!! chyle czoła .
Cytować
+1 #16 bywalec 2014-02-17 01:46
Gratulacje dla złotego medalisty ZIO i wszystkich za ten sukces odpowiedzialnych... :)
Cytować
-3 #15 teresa 2014-02-16 23:54
aoby pan skakał tak jak adan malusz dalej tak zlotozdobyc
Cytować
+4 #14 mk 2014-02-16 21:52
Pędził jak do pożaru :) Brawo!!
Cytować
+3 #13 Danka 2014-02-16 19:44
Panie Zbyszku, to był fenomenalny bieg po złoto!!!
Natomiast Panie Burmistrzu - gól Pan wąsy, wstydu oszczędź!!!
Cytować
+9 #12 Błażej 2014-02-16 07:40
Gratulacje dla Pana Zbyszka i Jego trenera. Wspaniali ludzie. Czułem się dumny z faktu, że Ziemia Łowicka ma złotego medalistę Igrzysk Olimpijskich.
Cytować
+8 #11 jarmen 2014-02-15 22:57
Brawo OSiR! Następny olimpijczyk z ziemi łowickiej pewnie za 200-300 lat, a my żeśmy się nawet kawałka telebimu nie doczekali... Gratulacje dla pana Zbigniewa! Wielki wyczyn!
Cytować
+1 #10 hehehe 2014-02-15 22:41
Tym razem kosmici nie napadli komendanta i oglądał z Mietkiem BRAWO DLA KOMENDANTA TO NA PEWNO JEGO WIELKI SUKCES
Cytować
+9 #9 Dawid 2014-02-15 22:07
Wielki szacun dla Zbyszka Bródki, ale i dla Mietka Szymajdy!!!
Cytować
+12 #8 jag 2014-02-15 19:00
mySlcie co chcecie, piszcie co chcecie a ja jestem dumna że wreszcie łowiczanin zdobył medal na olimpiadzie i tylko gratulować
Cytować
+23 #7 ozon 2014-02-15 18:35
ale ilu będzie chętnych jak przyleci - w jego świetle będą chcieli świecić wszyscy, którzy akurat najmniej powinni przy nim być: pan starosta i cały zarząd potrafią zatwierdzać (w tzw. stopce) projekt kalendarza, ale już zrobić coś dla mieszkańców powiatu niekoniecznie.
Gratulacje Zbyszku. Unikaj tych, którzy nie zasługują na Twoją obecność.
Mietek Gratulacje.
Cytować
+15 #6 łyżwa 2014-02-15 18:35
A teraz Figat pojedzie nowym autobusem na lotnisko i zrobi sobie zdjęcie z Bródką! Potem na sesji powiatu Pan Bródka dostanie od władz powiatu nagrodę! Przy nutach zespołu Boczki Chełmońskie (kiełbasa figatówka) lokalny polityk rozpocznie swoją kampanię wyborczą. Panie Figat gratuluję sukcesu...
Cytować
+26 #5 martyna 2014-02-15 18:32
Wspólne oglądanie na muszli to byłoby coś. A tak, wyszło jak wyszło. Starosta, burmistrz i naczelnik promocji wstydźcie się!!! Bzdetami się zajmujecie, a tak szansa przeszła nam koło nosa. ZBYSZEK JESTEŚ WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cytować
+5 #4 Jaro 2014-02-15 18:28
UKS DOMANIEWICE!
Cytować
+23 #3 Stivi 2014-02-15 18:15
Całe szczęście, że Pan Szymajda wspólnie ze strażakami byli przygotowani na ewentualny sukces Zbyszka i zorganizowali wspólne kibicowanie! Bo inaczej materiał TVP który właśnie był emitowany w TV, kręcony był by pod Katedrą...
Czy nie można było udostępnić muszli i wyświetlić obraz z rzutnika? Na pewno wiele osób by przyszło.
Gmina,Powiat,Miasto Łowicz - WSTYD !!!
Cytować